Full City Travel

Business Transfer Hizmeti Sayesinde İş Seyahatleriniz Artık Daha Konforlu

Araç kiralama hizmeti son zamanlarda büyük bir hızla yaygınlaşmakta olan ve birçok farklı sektörde kullanılması tercih edilen sektörlerin başında gelmektedir. Günümüzde hem bireyler hem de kurumsal firmalar bu hizmete başvurabilmektedir. Firmalar bireysel olarak talep edilen hizmetler için ayrı bir kiralama hizmeti sunmakta, iş alanında talep edilen kurumsal hizmetler için ayrı hizmetler sunmaktadır. Business transfer hizmeti de müşterilerine firmanın iş seyahati esnasında sunmakta olduğu araç kiralama hizmetidir. Bu hizmet esnasında firma müşterilerine Mercedes üreticisinin Vito modeli otomobilini sunmaktadır. Bu otomobil ilk olarak sahip olduğu geniş iç hacim sayesinde dikkat çekmektedir. İç hacminin geniş olması sayesinde mobil bir ofis gibi dizayn edilebilen otomobil iş seyahatleri esnasında bir iş adamının sahip olabileceği her türlü ihtiyacın başarılı bir şekilde karşılanabileceği bir mekan haline dönebilmektedir. Bu sayede iş seyahati esnasında yapılacak sunumlar, işler ile ilgili gerekli hazırlıklar ve son düzenlemeler otomobil içerisinde başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmekte, iş seyahati hem daha verimli hem de daha konforlu bir hale getirilmiş olmaktadır.

Full City Travel

Business Transfer Hizmeti Kapsamında Sunulanlar

Business transfer hizmeti kapsamında firma ilk olarak müşterilerine son model lüks Mercedes Vito modelli otomobilleri sunmaktadır. Otomobillerin içerisinde müşterilerin isteklerine göre değişebilen ikramlar ve meşrubatlar bulunmaktadır. Ayrıca ofis şeklinde dizayn edilebilen iç tasarımı sayesinde müşterilerimiz iş seyahatleri esnasında oldukça kolay bir şekilde çalışmalarını sürdürebilme imkanını da bulmaktadır. Bir diğer sunulan hizmet ise istenilen durumlarda gerçekleştirilmesi planlanan tüm ziyaretlerin gizli olarak firmada tutulacak oluşudur. Misafirlerimiz tarafından okunmak istenilen günlük gazete ya da dergiler firmamız tarafından araç içerisinde okunmaya hazır bir şekilde bekletilir. Ayrıca yine misafirlerimizin istekleri doğrultusunda rehber, özel koruma ya da hostes aracımızda misafirlerimize eşlik edebilir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. İsterseniz hemen canlı destek alanından uzman ekibimize yazın ya da bilgi talep formunu doldurun hemen sizi arayalım!