Full City Travel

İstanbul Havaalanı Vip Transfer ile Otele Ulaşım

İstanbul seyahatlerinizde ister ticari ister turistik olsun tüm yolculukların sonrasında bireysel olarak veya ailenizle havaalanı ve otel arasındaki ulaşımınızı Vip şekilde gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bu özel ulaşım türünü sağlayabilmek için İstanbul’da hizmet alabileceğiniz Full City Travel, sizi özel bir şekilde hazırlanmış Mercedes Vito araçlar ile otelinize ulaştırıyor. Firmanın sunmuş olduğu İstanbul Havaalanı Vip transfer hizmeti sayesinde uçaktan indikten sonra eşyalarınızı teslim aldığınızda, hiç beklemeden en kısa sürede otelinize ulaşabilirsiniz. Çünkü uçağınızın iniş saatine göre firma tarafından Vip aracınız havaalanı girişinde sizi bekliyor ve karşılıyor, daha sonrasında da otelinize ulaştırıyor.

Full City Travel

Lüks Araçlarda İstanbul Atatürk Havaalanı Vip Transfer

Mercedes tarafından üretilmiş olan Vito model araçlar, orijinal yapısı ile birlikte lüks bir yapıya sahip olurken, içlerinde yapılan ekstra düzenlemeler sayesinde daha özel bir görünüme kavuşturulabilmektedir. Full City Travel tarafından gerçekleştirilen iç dizayn çalışmaları sayesinde Mercedes Vito araçlar, daha lüks bir hale getirilerek İstanbul Havaalanı Vip transfer hizmetlerinde kullanılır hale ulaştırılmaktadır. Bu araçlar sayesinde İstanbul içerisinde ister otelinize isterseniz ulaşmak istediğiniz diğer noktalara veya yine otelinizden havaalanına yolculuk gerçekleştirirken; araç içi TV, klima, elektrikli koltuk ve araç içi havalandırma ile araç içi buzdolabı gibi birçok farklı hizmet ile rahatlık sağlayabilirsiniz. Yolculuklarınız sırasında size eşlik eden şoförler yabancı dil bilgisine sahip olmakla birlikte araç içerisinde bulunan hostesler sizleri karşılama ve uğurlama için çok özel bir ilgi göstermektedir.

Full City Travel

Gecikmeyen ve Aksamayan İstanbul Havaalanı Vip Transfer

İstanbul genelinde birçok firma tarafından İstanbul Havaalanı Vip transfer hizmetleri verilirken, büyük aksamalar yaşanmakta veya araçlar vaat edilen kalitede olmadıkları için hizmet kalitesi büyük bir düşüş göstermektedir. Full City Travel ise kaliteye ve güvenliğe aşırı derecede özen göstererek, transfer hizmetlerinde gecikme ve aksamalar yaşanmaması için profesyonel bir yaklaşım sergiliyor. Firmanın sistematik ve düzenli çalışması sayesinde profesyonel şoförler ve merkez hizmetleri uyumlu bir şekilde verilerek, transfer hizmetleri için müşterilerin beklememesi ve sıkıntı yaşamaması sağlanıyor.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. İsterseniz hemen canlı destek alanından uzman ekibimize yazın ya da bilgi talep formunu doldurun hemen sizi arayalım!