Full City Travel

Hakkımızda

Etik değerlere bağlı, deneyimli ve güvenilir kadrosuyla sürekli gelişime açık, sunmuş olduğu kaliteli  hizmetleriyle tercih edilen bir transfer firmasıyız.

VIP araç kiralama şirketi olan firmamızın vizyonu, bünyesinde bulundurduğu araçlar ile müşterilerine daima en iyi hizmeti ekonomik şartlarla vermektir.

Firmamızın, İstanbul’da bir çok otel ve acentelerle iş birliği bulunmaktadır.

Kurumumuz, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından verilen D2 yetki belgesine kayıtlı olup, faaliyetlerini İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Amirliği izni ile yürütmektedir.

Full City Travel olarak, havalimanı transferleri, tur organizasyonları, lokasyonlar arası taşımacılık, düğün organizasyonları, İstanbul şehir içi ve şehir dışı seyahatler başta olmak üzere, kişiye özel VIP taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Yolculuklarınız uzman ve özel eğitimli sürücülerimizle, sizin güvenliğinizi gözeterek, son model VIP araçlar ile gerçekleşmektedir.

Misyonumuz; profesyonel, yüksek standartlarda, emniyetli, kalıcı kurumsal çözümlerle sizlere çağın dinamiklerine uygun hizmet vermektir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. İsterseniz hemen canlı destek alanından uzman ekibimize yazın ya da bilgi talep formunu doldurun hemen sizi arayalım!