Full City Travel

Lüks Düğün Arabalarıyla Kendinizi Özel Hissedin!

Evlenme aşamasına gelen çiftler için en özel anlardan biri de düğün günlerinin olduğu zamanlar olmaktadır. Düğün telaşının başladığı ilk günden çiftlerin düğün bitiminden evlerine gitmesine kadar süren telaşlı ve unutulmaz zamanlarda en iyi şekilde düğünün geride bırakılması ilerleyen yıllarda güzel bir şekilde hatırlanan düğünleri de akla getirir. Düğünlerin en güzel süslerinden biri olan düğün arabalarında artık lüks araçlar kullanılarak gelin ve damadın bu en mutlu gününde kusursuz bir deneyimle yolculuk etmeleri sağlanabiliyor. Mercedes Vito araçların düğün arabası şeklinde dizayn edilmesi sayesinde düğün günlerinde çiftler araçların içinde rahat ve konforlu ortamda en iyi şekilde yolculuk edebiliyorlar.

Full City Travel

Düğün Arabaları Nerelerde Kullanılabilir?

6 kişilik yolcu taşıma kapasitesi ile Mercedes Vito araçları özellikle gelinlikleriyle bütün gün hareket etmek durumunda kalan gelinlere çok büyük bir kolaylık sağlarken aynı zamanda trafik içinde hareket etmede de avantaj sağlıyor. Düğün günlerinde düğün arabası düğün salonuna ulaşılmasında, gelinin alınmaya gidilmesinde, şehirde yapılan gezintide, kına gecelerinde ve nişanlarda kullanılabilen araçlar oluyor. Araçların içerisinde çiftlerin ihtiyaç duyabileceği her türlü imkan standart donanım olarak sağlandığı için bu noktada kusursuz bir hizmetle en keyifli günleri sorunsuz olarak geçirmek de mümkün oluyor. Bu tür düğün arabalarının kullanılması beraberinde çiftlere pek çok avantaj da getiriyor.

Full City Travel

VIP Düğün Arabalarının Avantajları

Pek çok kişinin düğün arabası olarak kullanmada lüks bir alternatif olarak değerlendirdiği bu arabalar aslında şık bir şekilde tasarlanmış düğün arabaları olmanın ötesinde getirdiği kolaylıklarla da avantaj sağlıyor. Düğün günlerinde gelinin gelinlik, nişan kıyafeti, abiye elbise gibi giysilerle hareket etmek durumunda olduğundan otomobillere binmesinden ve seyahat etmede yaşadığı zorluklar Mercedes Vito araçlarla kolaylıkla ortadan kaldırılabiliyor. Sadece yolculuk sırasında değil kullanımı bakımından da bu araçlar büyük bir kolaylık sağlıyor. Ayakta durmaya yetecek kadar yüksek bir tavana sahip olması ve rahatlıkla hareket edilebilen geniş bir iç hacmi içinde barındırması ile bu tür düğün arabaları en konforlu deneyimi çiftlere sunuyor. Firmalar talep edildiği takdirde araçlara şoför hizmeti de verebiliyor.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. İsterseniz hemen canlı destek alanından uzman ekibimize yazın ya da bilgi talep formunu doldurun hemen sizi arayalım!